Instruktorzy

Nasi instruktorzy


Kubacki Adrian

Obecnie posiada stopnie mistrzowskie: 5 DAN Aikido Aikikai i 2 DAN Iaido Musoshinden. Rozpoczął praktykować Aikido w 1990 roku w Krakowie pod kierunkiem W. Zielińskiego i P. Olesiaka oraz P. Bernasia. Od 2020 r. sekcja działa jako Stowarzyszenia AIKI, razem z innymi zaprzyjaźnionymi sekcjami w: Brzegu, Kędzierzynie-Koźlu, Oławie, Opolu i Strzelcach Opolskich. W styczniu 2022 r. na corocznej uroczystości Kagami Biraki w Hombu Dojo instruktor sekcji Myślenice – Adrian Kubacki został promowany na 5 DAN Aikido Aikikai.

Łucek Radosław

Radosław Łucek rozpoczął praktykę Aikido w 2006 roku w Brzegu, pod okiem Sensei Wojciecha Mamczury. Swój pierwszy egzamin na stopień mistrzowski zdał w 2012 roku, przed Sensei Robertem J. Kracem, który był również jego egzaminatorem na kolejne stopnie w 2015, oraz 2019 roku. W 2019 roku ukończył kurs instruktorski i uzyskał uprawnienia – specjalizacja Aikido. Obecnie posiada stopień 3 DAN Aikido Aikikai, oraz działa jako instruktor sekcji Oława.

Mamczura Wojciech

Studiowanie AIKIDO rozpoczął w 1990 roku w Opolu pod kierunkiem Roberta Jerzego Kraca, w 2020r. na dorocznej ceremonii Kagami Biraki w Hombu Dojo  promowany został na stopień 5 DAN Aikido Aikikai. Jest instruktorem prowadzącym w sekcjach Brzeg, Opole oraz opiekunem sekcji Oława – należących obecnie do założonego w 2019r. Stowarzyszenia AIKI. Utrzymuje stałe kontakty z instruktorami z Polski, Niemiec, Francji, Czech i Holandii. Oprócz Aikido studiuje Aiki-jo, Aiki-bokken oraz Iaido i Iai-jutsu. Z rąk Sensei Tsutomu Iwakuma otrzymał najwyższy – 3 DAN Mugen Shinto Ryu Iai-Jutsu wraz z certyfikatem uprawniającym do nauczania tej sztuki.

Pelczarski Grzegorz

Grzegorz Pelczarski rozpoczął praktykę Aikido w 2005 roku w Kędzierzynie- Koźlu pod okiem Sensei Mariusza Trabucia. W 2019 roku ukończył kurs instruktorski i uzyskał uprawnienia – specjalizacja Aikido. Reaktywował sekcję w Kędzierzynie – Koźlu.
Obecnie 1 DAN Aikido Aikikai instruktor Kędzierzyn- Koźle.

Trabuć Mariusz

Mariusz Trabuć rozpoczął praktykę Aikido w 1987 roku w Strzelcach Opolskich. W 1995 roku ukończył kurs instruktorski i uzyskał uprawnienia – specjalizacja Aikido. Założył sekcje w Kędzierzynie – Koźlu i Strzelcach Opolskich. W styczniu 2022 r. na corocznej uroczystości Kagami Biraki w Hombu Dojo został promowany na 5 DAN Aikido Aikikai. Otrzymał tytuł Ittosai w szkołach Mugen Shinto Ryu Iaijutsu oraz Daito Ryu Aikijujutsu wraz z imieniem Ryūjin.