Treningi

Plan zajęć – Kędzierzyń-Koźle


Aikido (gr. dzieci 5 – 12 lat)

wtorek, czwartek – 17:45 – 18:30

Aikido (gr. młodzieży i dorosłych)

wtorek, czwartek – 18:30 – 20:00

Prowadzący:

Grzegorz Pelczarski (1 kyu Aikido Aikikai)

Miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Kędzierzynie-Koźle
ul. Kościuszki 41 (mała sala gimnastyczna)
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Plan zajęć – Brzeg


Aikido (gr. dzieci 5 – 12 lat)

wtorek, czwartek – 18:00 – 18:50

Aikido (gr. młodzieży i dorosłych)

wtorek, czwartek – 19:00 – 20:30

Prowadzący:

Wojciech Mamczura (5 DAN Aikido Aikikai)

Miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu
ul. Kamienna 2(wejście od ul. Powstańców Śląskich)
49-300 Brzeg

Plan zajęć – Myślenice


Aikido (gr. dzieci 5 – 12 lat)

poniedziałek, środa – 18:30 – 19:30

Aikido (gr. młodzieży i dorosłych)

poniedziałek, środa, piątek – 19:45 – 21:15

Studenci (min. 4 kyu)

środa – 21:20 – 22:10

Prowadzący:

Adrian Kubacki (4 DAN Aikido Aikikai)

Miejsce:

Dojo:
ul. Kazimierza Wielkiego 217A, 32-400 Myślenice

Plan zajęć – Oława


Aikido

poniedziałek, środa – 18:00 – 20:30

Prowadzący:

Radosław Łucek (3 DAN Aikido Aikikai)

Miejsce:

CKZiU, ul. Kutrowskiego 31
55-200 Oława

Plan zajęć – Opole


Aikido (gr. dzieci 5 – 12 lat)

poniedziałek środa – 18:00 – 18:50

Aikido (gr. młodzieży i dorosłych)

poniedziałek, środa – 19:00 – 20:20

Prowadzący:

Wojciech Mamczura (5 DAN Aikido Aikikai)

Miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 im. Generała Władysława Sikorskiego w Opolu
ul. Wiejska 77
46-020 Opole

Plan zajęć – Strzelce Opolskie


Aikido (gr. dzieci 6 – 12 lat)

wtorek, czwartek – 18:00 – 18:45

Aikido (gr. młodzieży i dorosłych)

wtorek, czwartek – 19:00 – 20:15

Mugen Shinto Ryu Iaijutsu

wtorek, czwartek – 20:30 – 21:30

Prowadzący :

Mariusz Trabuć (4 dan Aikido Aikikai, Ittosai Mugen Shinto Ryu Iaijutsu, Ittosai Daito Ryu Aikijujutsu)

Miejsce:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Strzelcach Opolskich
ul. Kardynała Wyszyńskiego 2 (mała sala gimnastyczna)
47-100 Strzelce Opolskie

Brzeg

Kędzierzyn- Koźle

Myślenice

Oława

Opole

Strzelce Opolskie